BankAxess
| Priser | Bestill |
Ny betalingsløsning
BankAxess er en ny betalingsløsning ved handel på internett der kjøper betaler direkte fra sin bankkonto. |
For de av våre kunder som i dag benytter Netterminal, legges BankAxess opp som en alternativ betalingsmulighet. Det som kreves er en BankAxess-avtale og BankID fra Nordea.
BankAxess kan benyttes både for kjøp med oppgjør innen en dag og for kjøp med oppgjør frem i tid. Ved oppgjør frem i tid vil betaling normalt bli gjennomført i forbindelse med vareutsendelse.
Dine fordeler med BankAxess:
- Ny betalingsløsning for internetthandel, hvor kjøperen betaler rett fra sin konto.
- Oppgjøret blir godskrevet betalingsmottaker daglig.
- Løsningen gir betaler et alternativ til kort og faktura.
- Kunden taster ikke inn sitt kontonummer på web-siden, det hentes fra kundens bank. Betalingsordren sikres med BankID. Både kjøper og selger identifiseres med BankID.
- BankAxess har en fast transaksjonspris. Dermed vil dette ofte være et rimeligere alternativ å benytte for betalingsmottaker enn dagens løsninger.
Interessert i BankAxess?
- Du kan kontakte din kunderådgiver
- eller fylle ut skjema for avtale BankAxess - brukersted

- eller sende e-post
.
- Ikke kunde i Nordea? Bli kunde.
