Mer fakta om finansiering av næringseiendom
Vår ambisjoner å være den ledende aktøren innen finansiering av næringseiendom i Norden. Tidligere medarbeidere og kundeforhold i kredittforetaket Norgeskreditt er overført til Nordea, og vårt eiendomsfinansieringsmiljø er således en av Norges største og eldste aktører innen dette området.
Gjennom årene har vi bygget opp en betydelig kompetanse, og derfor kan vi gi våre deg som kunde verdifulle råd om riktig finansieringsløsning.
Vi er en veldrevet og effektiv organisasjon med stort volum og tilhørende stordriftsfordeler. Dette gir lave driftskostnader som kommer deg til gode.
Vi betjener markedet på østlandsområdet og i Bergen gjennom egne kontorer som er spesialisert på næringseiendom. Næringseiendomsmarkedet i landet for øvrig betjenes av det lokale Nordea kontor i samarbeid med næringseiendomsmiljøene i Oslo og i Bergen.
For å kunne gi best mulig service har vi derfor organisert oss slik at vi har kontaktpersoner også med lokal regionkunnskap. Se kontaktinformasjon nedenfor.
Vi har bred erfaring fra de fleste typer segmenter, herunder hoteller, kjøpesentre og finansiering av prosjekter som er tilrettelagt i syndikeringsmarkedet.
Interessert i finansiering av næringseiendom?
- Kontakt din Nordea-rådgiver
- Finn Bedriftssenter
- Ikke kunde i Nordea? Bli kunde.